Web Siteme Bulaşan Virüsleri Nasıl Temizlerim? – iFrame Virüsü

Sıradaki içerik:

Web Siteme Bulaşan Virüsleri Nasıl Temizlerim? – iFrame Virüsü

e
sv

Xbox Series X Pro beklentileri resmi bir açıklama ile sona erdi

165 okunma — 13 Haziran 2023 16:46

Xbox’un lideri Phil Spencer, şu an için daha güçlü bir Xbox Series X konsolu çıkarma planlarının olmadığını belirtti. Spencer, hem şirketin hem de oyuncuların konsolun performansından oldukça memnun olduğunu söyledi.

Microsoft’un eğlence konsolu devi Xbox’ın başındaki Phil Spencer, 2023 Xbox Games Showcase etkinliğinin ardından Bloomberg ile bir röportaj gerçekleştirdi. Tecrübeli yönetici, uzun süredir beklenen Xbox Series X Pro hakkında da konuştu. Ancak, şirketin bu konuda herhangi bir planı olmadığı görünüyor.

Spencer, mevcut durumda daha güçlü bir Xbox Series X modeline ihtiyaç duyulmadığını düşünüyor. Mevcut konsolün teknik özellikleri ve performansının kullanıcı beklentilerini karşıladığını belirten Spencer, Xbox Series X Pro versiyonunun çıkarılacağına dair beklentilere son verdi.

Oyuncuların daha gelişmiş bir model talepleri bulunmuyor. Xbox’ın başındaki isim, Microsoft’un oyuncuların geri bildirimlerine dayanarak Xbox Series X’in daha gelişmiş bir versiyonuna ihtiyaç olmadığını ifade etti. Hem şirketin hem de oyuncuların mevcut donanımdan memnun olduğunu vurguladı.

Microsoft, Pazar günü gerçekleşen Xbox Games Showcase etkinliğinde, Xbox Series S’in 1TB SSD’li modelini duyurdu. Karbon siyahı renkteki konsol, 1 Eylül’de 349 dolarlık bir fiyatla satışa sunulacak. Phil Spencer, Xbox Series X sevkiyatlarının önemli ölçüde arttığını ancak sayısal verileri paylaşmadı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli