Windows’a Rakip Çıktı: Lenovo, İşletim Sistemi Geliştiriyor!

Sıradaki içerik:

Windows’a Rakip Çıktı: Lenovo, İşletim Sistemi Geliştiriyor!

e
sv

WhatsApp’da İki Hesap Kullanılabilecek!

116 okunma — 20 Ekim 2023 12:19

WhatsApp, kullanıcı deneyimini daha da ileriye taşımayı hedefliyor ve çoklu hesap kullanımını optimize etmeye yönelik adımlar atıyor. Uzun süredir geliştirme aşamasında olan ve merakla beklenen “tek cihazda eş zamanlı iki hesap kullanabilme” özelliği, kullanıcıların hizmetine sunulacak!

Dijitalleşen dünyada WhatsApp, günlük iletişimimizin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Artık bu platformda WhatsApp iki hesap kullanma imkanına sahip olmanın kapıları aralanıyor.

WhatsApp’ta İki Hesap Kullanılabilecek!

Kişisel sohbetleri ve işle ilgili konuşmalarını ayıranlar için harika bir haber geldi. Artık tek bir cihaz üzerinden iki farklı hesapla sohbet etmek mümkün hale geliyor! Çift SIM veya eSIM destekli telefon sahibiyseniz iki farklı hesabı tek cihazda kullanabileceksiniz. İki telefon taşıma zorunluluğunu tamamen ortadan kaldıracak.

Meta’nın başında bulunan Mark Zuckerberg, yapılan son duyuruda bu özelliğin Android cihazlarda kullanıma sunulduğunu belirtti. Kullanıcıların hesaplar arasında rahatça geçiş yapabileceğini ve bu geçişler için ekstra bir cihaz taşımalarına ya da sürekli hesap değiştirmelerine gerek kalmayacağını ifade etti.

Bu özellik, kullanıcıların konuşmalarını birden fazla hesapta yönetmelerini kolaylaştırırken Instagram’da olduğu gibi rahatça hesap değiştirebilme imkanı da sunuyor. Özellikle iş ve özel yaşamınızı ayırmak isteyenler için mükemmel bir yenilik.

İki Hesap Oluşturma Detayları

Meta, yeni bir hesap eklemek isterseniz farklı bir telefon numarası ya da bir SIM kartına ihtiyaç duyulduğunu vurguluyor. Fakat ilk doğrulamanın ardından WhatsApp’ın iki hesap için de sorunsuz bir şekilde çalıştığı belirtiliyor. Tabii her hesap için farklı gizlilik ve bildirim ayarları olacak. Böylece her iki hesap için de ayrı bildirim tonları ve ayarlamalar yapmak mümkün hale geliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli