Google Chrome Mobil Sürümü Yenileniyor!

Sıradaki içerik:

Google Chrome Mobil Sürümü Yenileniyor!

e
sv

Threads, Gönderi Düzenleme Özelliği ile Yenilendi!

157 okunma — 15 Ekim 2023 04:12

Instagram’ın belki de birçok kullanıcının unuttuğu uygulaması Threads, son dönemde birçok yeni özellikle karşımıza çıkıyor. En son güncellemede Threads gönderi düzenleme özelliği dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca bu özellik, Twitter’da X Premium abonelerine özelken Threads’de tüm kullanıcılara ücretsiz sunuluyor.

Threads Gönderi Düzenleme Özelliği Nasıl Kullanılacak?

Meta’nın sosyal medya devi Twitter’a rakip olarak çıkardığı Threads uygulamasının bu son güncellemesi, kullanıcıların uzun zamandır beklediği bir özellik olan düzenleme butonunu aktif ediyor. Artık bu özellik sayesinde paylaşılan gönderiler hem mobil platformlarda hem de web üzerinden düzenlenebilecek. Bu özellik, kullanıcılara kademeli bir şekilde sunulacak.

Kullanıcılar, bu yeni özellikle birlikte paylaştıkları gönderileri paylaştıktan sonra düzenleyebilecekler. Ancak bu düzenleme hakkı, ilk beş dakika içerisinde sınırlı. Beş dakikanın sonunda bu düzenleme özelliği otomatik olarak kapanacak. Threads uygulaması, bu özelliği sunarken Twitter’a nazaran biraz daha sınırlı tutmuş. Öyle ki, yapılan düzenlemelerin geçmişi kullanıcılara gösterilmiyor. Sadece gönderinin düzenlenip düzenlenmediğine dair bir simge ekranın üst köşesinde beliriyor.

Threads uygulamasının getirdiği bir diğer yenilik de sesli gönderi paylaşma özelliği. Artık kullanıcılar, yazılı metinler yerine sesli mesajlarını da gönderi olarak paylaşabilecekler.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli