Gmail’e Emoji Tepki Özelliği Geliyor: E-postalara Renkli Yanıtlar Verilebilecek!

Sıradaki içerik:

Gmail’e Emoji Tepki Özelliği Geliyor: E-postalara Renkli Yanıtlar Verilebilecek!

e
sv

Samsung Galaxy SmartTag 2 Özellikleri ve Fiyatı

175 okunma — 05 Ekim 2023 23:55

Samsung, Fan Edition serisiyle gündeme geldiği bir etkinlikte bu serinin bir parçası olmayan bir sürprizle karşımıza çıktı: Samsung Galaxy SmartTag 2. Bu yeni akıllı takip cihazı, önümüzdeki haftalarda teknoloji tutkunlarıyla buluşacak.

Yenilikçi Tasarımıyla Galaxy SmartTag 2

Samsung, Galaxy SmartTag 2 ile tasarım konusunda farklı bir yol izledi. Eşkenar dörtgen tasarım yerine dikdörtgen bir form tercih edildi. Aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklı olması için metal bir halka eklenmiş. Cihazın su ve toza karşı dayanıklılığının da arttığı belirtiliyor.

Samsung Galaxy SmartTag 2 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy SmartTag 2 Özellikleri Neler?

İşte Samsung Galaxy SmartTag 2 özellikleri:

  • Kayıp modu: Bu mod, cihazınızı kaybettiğinizde bulan kişinin, NFC ile cihazınızı tarayarak sizinle iletişime geçmesini sağlar.
  • Pusula görünümü: SmartTag’ın tam yönünü gösteren bu özellikle, eşyalarınızı bulma süreciniz hızlanıyor. Ancak bu özellik yalnızca UWB destekli cihazlarda çalışmaktadır.
  • Evcil hayvan gezdirme modu: Evcil hayvan sahipleri için düşünülmüş bir özellik.
  • Güç tasarruf modu: Pil ömrü, bu mod sayesinde 700 güne kadar uzayabilir. Bu, önceki nesle göre iki katlık bir artış anlamına geliyor.

Galaxy SmartTag 2‘nin tanıtılmasıyla birlikte, SmartThings uygulamasına da yenilikler eklendi. Uygulama, artık tam ekran harita görünümü sunuyor. Ayrıca SmartTag 2, yeni Galaxy telefonlarıyla da otomatik olarak senkronize ediliyor. Güvenliğiniz için eğer bilinmeyen bir SmartTag cihazı sizi takip ediyorsa SmartThings Bul uygulaması size bir uyarı gönderiyor. Böylece olası tehlikelerden korunmanıza yardımcı oluyor.

Samsung Galaxy SmartTag 2 Fiyatı Ne Kadar? 

Samsung Galaxy SmartTag 2’nin fiyatı 30 dolar olarak belirlendi. Cihaz, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle 11 Ekim’de tüketicilerin beğenisine sunulacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli