Galaxy Tab S9 FE ve S9 FE+ Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri!

Sıradaki içerik:

Galaxy Tab S9 FE ve S9 FE+ Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri!

e
sv

Samsung, Bulut Oyun Hizmeti Sunmaya Hazırlanıyor!

123 okunma — 05 Ekim 2023 00:00

The Korea Economic Daily’nin son haberine göre teknoloji devi Samsung, kendi bulut oyun hizmetini sunmaya yakın. Güney Kore merkezli teknoloji devinin, 5 Ekim 2023 Samsung Geliştirici Konferansı’nda bu konuda bir duyuru yapması bekleniyor.

Galaxy Kullanıcıları İçin Özel Hizmet Geliyor!

Samsung’un planladığı bulut oyun hizmeti, özellikle Galaxy serisini kullananlara yönelik olacak. Bu hizmetin şirketin akıllı TV’leri için de uyumlu olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca hizmetin beta sürümünün şu anda Kuzey Amerika’da aktif olarak test edildiğine dair bilgiler var.

Oyun Stüdyolarıyla İş Birliği İmkanları

Bilindiği gibi Samsung, global oyun stüdyolarıyla iş birliği yaparak yeni platformunda daha çok içeriğe yer vermek istiyor. Şirket, bu stüdyolara App Store ve Google Play’deki standart %30’luk komisyon oranından çok daha cazip teklifler sunarak karşılıklı bir kazan-kazan durumu yaratmayı hedefliyor.

Bu hizmetle Samsung, milyarlarca Galaxy kullanıcısına ulaşarak dijital hizmet gelirlerini artırmayı hedefliyor. Özellikle son dönemde cihaz satışlarında yaşanan düşüşü, bu yeni hizmetle telafi etmeyi planlıyor. Aynı zamanda AAA kalitesindeki oyunların iPhone ve iPad’e gelmesinin ardından Galaxy Cloud’un piyasaya sürülmesi, sektörde büyük bir heyecana yol açacak gibi görünüyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli