PUBG Hesabım Çalındı! Ne Yapmalıyım?

Sıradaki içerik:

PUBG Hesabım Çalındı! Ne Yapmalıyım?

e
sv

Mozilla Kullanıcılarına Kötü Haber: Firefox Güncelleme Alamayacak!

212 okunma — 06 Temmuz 2023 01:21

Mozilla Firefox’un güncelleme desteği Windows ve Mac sürümleri için sona ereceğini duyurdu. Özellikle MacOS Mojave ve bazı daha eski macOS sürümleri ile belirli Windows sürümleri artık güncelleme almayacak.!

Mozilla’nın son yayınladığı Firefox 115 sürümü, destek kesintisinden etkilenecek sistemler için son güncel sürüm olarak kalacaktır. MacOS Sierra 10.12, macOS High Sierra 10.13 ve macOS Mojave 10.14 kullananlar, son sürümü indirebilecekler.

Firefox 116 ve sonraki sürümler için macOS Catalina 10.15 veya daha yeni bir sürüm gerekecektir. Windows tarafında ise, Windows 7 ve Windows 8 için Firefox 115 son güncelleme olacaktır.

Mozilla’nın açıklamasına göre, Firefox’u kullanan kullanıcılara önemli güvenlik güncellemeleri sunulmaya devam edilecek. Kullanıcılar, ESR 115 sürümüne geçerek güvenlik yamalarını almaya devam edecekler, yeni özelliklerden mahrum kalacaklar.

Mozilla’nın kararı, eski işletim sistemlerini kullanan birçok Firefox kullanıcısını etkileyecek. Özellikle MacOS Mojave ve belirli Windows sürümlerini kullananlar için Firefox 115 son güncel sürüm olacak ve daha sonraki güncellemeler yüklenemeyecektir. Mozilla, kullanıcıların güvenliğini sağlamaya devam edeceğini ve kullanıcılara önemli güvenlik güncellemeleri sunmaya devam edeceğini belirtti.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli