WhatsApp’da İki Hesap Kullanılabilecek!

Sıradaki içerik:

WhatsApp’da İki Hesap Kullanılabilecek!

e
sv

Elon Musk’tan Müjde: Twitter’a İki Yeni Premium Abonelik Paketi Yolda!

151 okunma — 21 Ekim 2023 02:41

Sosyal medyanın öncülerinden X (Twitter), kullanıcılara daha fazla seçenek sunmayı hedefleyerek yeni özelliklerini duyurmaya devam ediyor. Platformun başında bulunan Elon Musk, son duyurusunu X üzerinden paylaştı. Peki, bu yeni duyuruyla neler değişiyor?

İki Yeni Premium Abonelik Paketi Yolda

Musk’ın paylaşımına göre X, şu an sunulan tek Premium abonelik paketinin yanı sıra iki yeni paketle kullanıcılara daha geniş bir yelpazede hizmet sunmayı amaçlıyor.

Mevcut paketin aylık maliyeti 8 dolar, Türkiye’de ise 150 TL. Ancak bu yeni paketlerle birlikte hem daha ekonomik hem de daha geniş kapsamlı seçeneklerin yolda olduğunu görebiliyoruz.

Reklamsız Deneyim ve Ekonomik Seçenekler

Elon Musk, kullanıcılara daha uygun fiyatlı bir abonelik katmanı sunacaklarını, fakat bu katmanda reklam sıklığında bir azalma olmayacağını belirtti. Diğer taraftan daha üst seviye bir Premium katman daha olacak. Bu katmanda kullanıcılar, tamamen reklamsız bir deneyim elde edecek. Mevcut Premium paketin yalnızca reklamları yarıya indirdiğini düşünürsek, bu yeni paket birçok kullanıcı için cazip olabilir.

Bu haftanın başlarında X, Yeni Zelanda ve Filipinler’deki yeni kullanıcıları için ilginç bir uygulamaya başladı. Platform, bu kullanıcılardan platforma erişim karşılığında 1 dolar talep ediyor. X’in bu yeni uygulaması, spam ve bot aktivitelerini azaltmayı amaçlayan “Not A Bot” abonelik yöntemiyle paralel bir strateji izliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli