Telefon SIM Kartı Görmüyor Nasıl Çözerim?

Sıradaki içerik:

Telefon SIM Kartı Görmüyor Nasıl Çözerim?

e
sv

Samsung’dan Yeni Kamera Yakınlaştırma Özelliği Zoom Anyplace

134 okunma — 07 Ekim 2023 01:19

Samsung, System LSI geliştirici konferansında yüksek beklentilere sahip yeni amiral gemisi Exynos çipi olan Exynos 2400’ü tanıttı. Galaxy S24 serisinin bu yongayı barındırması bekleniyor. Ancak konferansta duyurulan sadece bu değil; Samsung Zoom Anyplace adında, kamera teknolojisinde devrim yaratacak yeni bir özellik de tanıtıldı.

Zoom Anyplace: Yenilikçi Yakınlaştırma Deneyimi

Samsung’un 200 MP görüntü sensörü temelli Zoom Anyplace teknolojisi, mobil kullanıcıların hareketli nesneleri 4 kata kadar yakınlaştırarak net çekimler yapabilmesini vaat ediyor. Bu teknoloji, kullanıcılara herhangi bir görüntü kaybı yaşamadan benzersiz bir yakınlaştırma deneyimi sunmayı hedefliyor. Samsung’un bu konudaki iddiaları, kullanıcıların bu özelliği dört gözle beklemelerine neden oluyor.

Zoom Anyplace

Zoom Anyplace özelliğinde barındırılan yapay zeka tabanlı izleme teknolojisi sayesinde nesneler, otomatik olarak takip edilip yakalanabiliyor. Bu sayede hiçbir an ya da detay gözden kaçmıyor. Şu an için teknolojinin nasıl işleyeceği hakkında net bilgiler bulunmasa da eğer vaatlerini yerine getirirse Galaxy S24 Ultra’nın kamerası, önceki modellere kıyasla çok daha üstün olabilir.

Samsung’un yeni yongası Exynos 2400, yapay zeka konusunda benzersiz bir performans artışı sunuyor. İddialara göre bu performans artışı tam 14,7 kat. İşlemci performansında da Exynos 2400, Samsung’un açıklamalarına göre yüzde 70 daha yüksek bir performans vaat ediyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli