Musk ve Zuckerberg Dövüş Oyunu Ortaya Çıktı!

Sıradaki içerik:

Musk ve Zuckerberg Dövüş Oyunu Ortaya Çıktı!

e
sv

Microsoft Edge VPN Kullanıcıların Hizmetinde! Ücretsiz 5GB Dahili VPN

233 okunma — 01 Temmuz 2023 00:02

Microsoft Edge VPN artık kullanıcıların hizmetinde ve ücretsiz olarak 5GB veri sunuyor. Microsoft, Edge tarayıcısına yapılan yatırımlarla özelliklerini geliştiriyor ve Bing yapay zekası gibi yeni özelliklerin yanı sıra yerleşik VPN hizmetini de sunuyor. İşte detaylar!

Microsoft Edge VPN kullanıcılara daha fazla özellik ve avantaj sunuyor ve rakiplerinden farkını ortaya koyuyor. Microsoft’un yeni Bing yapay zekası ve diğer hizmetlerinin yanı sıra, Edge tarayıcı artık yerleşik VPN özelliğiyle kullanıcıların beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

Edge VPN, CloudFlare tarafından desteklenerek Opera gibi diğer tarayıcılara kıyasla kullanıcılara benzersiz bir VPN hizmeti sunuyor. Daha önce Edge VPN sadece 1 GB ücretsiz veri sunuyordu fakat Microsoft şimdi kapasiteyi kullanıcıların ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için 5GB’a yükselttiğini duyurdu.

Microsoft Edge VPN’i kullanabilmek için bir Microsoft Hesabıyla oturum açmanız gerekiyor. Oturum açma işlemi, senkronizasyonu otomatik olarak etkinleştiriyor ve Microsoft, VPN verilerinin ve hesap kimliğinin hizmet sağlayıcıyla (Cloudflare) paylaşılmadığı konusunda kullanıcılara garanti veriyor.

Senkronizasyon özelliği sayesinde, tarama geçmişi, sık kullandığınız adresler, ayarlar, parolalar, eklentiler, açık sekmeler ve daha fazlasını herhangi bir Edge oturumuyla senkronize edebilirsiniz. Microsoft Edge VPN’in kullanıcı dostu bir seçenek olmasını sağlıyor.

Edge VPN her zaman aktif bir çözüm değildir. Microsoft, bunu özellikle güvenli olmayan bir HTTP web sitesini ziyaret ettiğinizde veya açık bir Wi-Fi ağına bağlandığınızda ek bir güvenlik önlemi olarak konumlandırıyor. Eğer VPN’i akış hizmetleri için kullanmak veya belirli bir konumdan internete erişmek istiyorsanız, sınırsız trafiğe sahip özel bir VPN hizmeti daha uygun bir seçenek olabilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli