YouTube Yapay Zeka Destekli Dublaj Özelliğiyle Yeni Bir Adım Atıyor!

Sıradaki içerik:

YouTube Yapay Zeka Destekli Dublaj Özelliğiyle Yeni Bir Adım Atıyor!

e
sv

Samsung Galaxy Buds 3’ün Tanıtımı İptal Edilebilir!

196 okunma — 29 Haziran 2023 02:09

Android platformundaki başarısıyla tanınan Samsung, akıllı telefonlarının ve tabletlerinin yanı sıra giyilebilir cihazlar alanında da iddialı adımlar atıyor.

Samsung Galaxy Buds, kablosuz kulaklık serisiyle önemli bir yer ediniyor. Gelecek ay tanıtımının yapılması beklenen Galaxy Buds 3 hakkında yeni ve şaşırtıcı iddialar ortaya çıktı.

Galaxy Unpacked Etkinliğinde Galaxy Buds 3 Göremeyebiliriz
Samsung, her yıl düzenlediği Galaxy Unpacked etkinliğinde en yeni ürünlerini sergiliyor. Bu etkinlikte bu yıl Galaxy Z Flip 5, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Tab S9 serilerinin tanıtılması bekleniyordu. Fakat, son dönemde gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy Buds 3’ün lansmanını iptal etmiş olabilir.

Unpacked etkinliğinin tanıtım görsellerinde yeni nesil Galaxy Buds yer almasına rağmen, bir kaynak etkinlikte kulaklığın tanıtılmayabileceğini belirtiyor. Samsung, her zaman olduğu gibi etkinliklerden önce iş ortaklarına ve operatör markalarına yeni nesil cihazları hakkında bilgi veriyor ve firmanın sadece Galaxy Z Fold 5, Z Flip 5 ve Tab S9 serilerinden bahsettiği belirtiliyor.

Yeni Kulaklık Alacak Kullanıcılar Ne Yapmalı?
Samsung’un yeni modeli Galaxy Buds 3’ün tanıtımının iptal olması, kulaklık almayı planlayan kullanıcıları etkileyecek.

Eğer iddialar doğruysa kullanıcıların Samsung’un mevcut modelleri olan Galaxy Buds 2 ve Galaxy Buds Pro 2’yi tercih etmek zorunda kalacakları anlaşılıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli