Threads Kullanıcı Sayısını Kaybetmeye Devam Ediyor!

Sıradaki içerik:

Threads Kullanıcı Sayısını Kaybetmeye Devam Ediyor!

e
sv

Elon Musk Twitter’ı Tamamen Değiştireceğini Açıkladı!

213 okunma — 03 Ağustos 2023 01:00

Twitter’ın yeni adresi X.com, Elon Musk ve yeni CEO Linda Yaccarino’nun önderliğinde sosyal medyanın iletişim biçimini yeniden şekillendiriyor. Yakında Twitter markası tamamen silinerek, sınırsız etkileşim sunan büyük bir sosyal ağ platformu olacak.

Elon Musk, artık Twitter CEO’su olmasa da dikkat çeken değişikliklere devam ediyor. En son Twitter’ın yakında “X” olarak yeniden isimlendirileceğini duyurdu.

Twitter’ın adı ve logosu çok yakında ortaya çıkacak ve daha önemli bir gelişme var: X.com artık Twitter’a yönlendirilecek. Twitter’ın adresinin değişebileceği anlamına geliyor.

Twitter’ın yeni adresi: X.com

Musk’ın son açıklamaları, yakında Twitter markasının tamamen silineceğini işaret ediyor. Uzun yıllardır değişmeyen Twitter logosu ve “tweetleme” terimi ortadan kaldırılacak.

Hatta Twitter’ın adresi bile değişecek. Şu anda X.com adresine girildiğinde kullanıcıları Twitter’ın ana sayfası karşılıyor.

Yeni CEO Linda Yaccarino ve Twitter’ın Geleceği

Musk’ın dikkat çeken değişikliklerine yeni CEO Linda Yaccarino da bazı ilginç yorumlar yaptı.

Yeni CEO’ya göre Twitter’ın iletişim şeklimizi değiştirdiğini ve X’in çok büyük bir sosyal ağ platformu olabileceğini ifade etti. X, ses, video, mesajlaşma, ödemeler/bankacılık merkezli küresel bir ortam sunarak sınırsız etkileşimin yeni adresi olacak.

Elon Musk, büyük değişiklik öncesi profil resmini, siyah arka planlı ve uzay temalı bir X harfiyle değiştirdi. Ayrıca Musk’ın profilinden Twitter’ın adını tamamen kaldırdığı görülüyor. Yaklaşan büyük değişikliğin bir işareti olabilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli