Grand Theft Auto 5 Satışları Rekor Kırmaya Devam Ediyor!

Sıradaki içerik:

Grand Theft Auto 5 Satışları Rekor Kırmaya Devam Ediyor!

e
sv

Barbie Temalı Apple Watch Series 9 Çıktı!

145 okunma — 04 Ekim 2023 23:46

Lüks akıllı telefon üreticisi CaviarBarbie fırtınasına kapılmış gibi görünüyor. Özel temalı telefonlarını mücevherlerle süsleyen bu firma, şimdi de Barbie teması altında birbirinden şık cihazlar sunuyor.

Barbiecore Koleksiyonunun Özellikleri

Barbiecore koleksiyonunda üç çarpıcı cihaz bulunuyoriPhone 15 Pro Stilletto serisi, 61 adet Swarovski kristaliyle dikkat çekerken, cihazın arka yüzünde pembe renkli timsah derisi ve 49 parlayan yakut yer alıyor. Bu lüks tasarımın çerçevesi ise 24 ayar altından yapılmıştır. Bu serinin fiyatı 7990 dolardan başlamakla birlikte Max modeli için fiyat daha da yüksek.

Galaxy Serisinde Barbie Rüzgarı

Galaxy Z Flip5/Fold5, iPhone 15 Pro Stilletto serisiyle benzer özelliklere sahip olmasına rağmen Swarovski taşlarını içermiyor. Bu modelde ise özellikle üst kapağa yazılmış olan “Barbie” yazısı ve pembe ponpon alt kapakta göze çarpıyor. Galaxy Z Flip5 Glam Vibes modelinin fiyat etiketi 8560 dolarken Z Fold5 için fiyat daha da artıyor.

Galaxy Serisinde Barbie Rüzgarı

Yeni Apple Watch Series 9

Henüz tanıtılmamış olan bir diğer model ise Apple Watch Series 9. Bu model, 316L paslanmaz çelik ve gül altını rengiyle süslenmiş.

1900$ başlangıç fiyatına sahip olan bu modelin tüm özellikleri dışarıdan bakıldığında anlaşılmamakla birlikte isminin resmi olarak duyurulmuş olması heyecan verici! Caviar’ın Apple Watch Series 9 piyasaya sürüldüğünde bu modeli satışa sunması beklenmiyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli