Aynasız vs DSLR (Aynalı) Fotoğraf Makinesi Farklar

Sıradaki içerik:

Aynasız vs DSLR (Aynalı) Fotoğraf Makinesi Farklar

e
sv

Android Ücretsiz Yapay Zeka Uygulamaları

104 okunma — 06 Kasım 2023 03:34

Yapay zeka günümüzün gelişen teknolojisinin en büyük nimetlerinden birisi haline geldi. Siyasetten fabrikalara, bilgisayar çizimlerine kadar her alanda kullanılan yapay zeka en çok sosyal medyaiçin çok kullanılıyor.

Sosyal medyada yapay zeka ile hazırlanan görsellerin ve videoların nasıl yapıldığını, hangi uygulamalar ile yapıldığını merak ettiniz mi?

ücretsiz yapay zeka uygulamaları

Yapay zeka chat uygulaması ChatGPT çıktığından beri sosyal medya trendi tamamen yapay zeka odaklı oldu. Fakat tek yapay zeka uygulaması ChatGPT değil. Birçok yapay zeka uygulaması mevcut. İşte ücretsiz olarak andoid’de kullanacağınız yapay zeka uygulamaları…

  • ChatGPT

Yapay zekanın trendleşmesinde büyük rol oynayan ChatGPT’i hemen hemen her internet kullanıcısı duymuştur. İnternet sitesi üzerinden destek veren metin tabanlı ChatGPT’nin ücretsiz Android uygulaması da mevcut. ChatGPT’nin Android uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

  • ChatON

ChatON yapay zeka uygulaması da ChatGPT gibi metin tabanlı bir uygulama. Hatta ChatGPT’den daha önce piyasaya çıkmış olan ChatON, maalesef sosyal medyada hak ettiği değere ulaşamadı. ChatON uygulamasının Android versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

  • Bing AI

Microsoft tarafından geliştirilen Bing AI, algoritma olarak ChatGPT-4’den destek alıyor. OpenAI ile ChatGPT-4’ün telif haklarını alan Microsoft, bunu kendi yapay zeka uygulamasına uyarladı. Her ne kadar birçok alanda yapay zeka içerikleri oluşturulmasına olanak tanısa da Bing AI’nin algoritması henüz öğrenme aşamasında olduğu için yavaş çalışıyor. Bing AI yapay zeka uygulamasının Android uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

  • Replika

Replika, piyasaya çıkmış ilk yapay zeka uygulamalarından birisi. Kullanıcılarına bir 3D karakter oluşturmasına olanak tanıyan Replika’nın algoritması, oluşturulan bu sanal karakter ile sohbet edilmesi üzerine oluşuyor. Replika’nın Android uygulamasını ise buradan indirebilirsiniz.

  • Lensa

Lensa AI olarak da geçen Lensa aslında yapay zeka destekli fotoğraf uygulaması. En iyi fotoğraf uygulamalarından birisi olan Lensa sayesinde fotoğraflardaki nesneleri kaldırabilir, arka planları temizleyebilir ve filtreleme uygulayabilirsiniz. Lensa fotoğraflarınıza göre avatarınızı da oluşturabiliyor. Lensa AI’nin Android uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

  • WOMBO Dream

Kelimeleri, metinleri görselliğe çeviren WOMBO Dream, Android’in en çok kullanılan yapay zeka uygulamalarından birisi. Fotoğrafları sanatsal görsellere de çevirebilen uygulamanın yapay zeka algoritması gerçekten güzel çalışıyor. WOMBO Dream Android uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli