-Donald Trump’ın Sosyal Medya Platformu Truth Social’ı bırakıp Twitter’a geri döneceği iddia edildi.

Sıradaki içerik:

-Donald Trump’ın Sosyal Medya Platformu Truth Social’ı bırakıp Twitter’a geri döneceği iddia edildi.

e
sv

WordPress Sidebar Bölgesinin En İyi 5 Pratik Kullanımı

152 okunma — 24 Ocak 2023 06:59

Sidebar nedir bildiğinize göre artık işe başlamaya hazırsınız. Sidebar bölgenizi özelleştirmek için Görünüm > Bileşenler‘e gidin ve tercih ettiğiniz bileşenleri sürükleyip bırakın.

Eğer daha fazla bölge yaratmak istiyorsanız Custom Sidebars adlı eklentiyi kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu eklenti kodlama ihtiyacını ortadan kaldırır ancak sonuç en az kodlamayla olacak kadar iyidir.

Yeterince alana sahip olduğunuza göre konu sidebar’a ne koyacağınıza geliyor. Reklamların dışında, işte bizim önerilerimiz:

 1. Okuma Tavsiyesi
  Ziyaretçilerin sadece tek bir yazıyı okuduktan sonra ayrılmalarına izin vermeyin. İlgilerini popüler ve alakalı yazılarınıza çekin. Bu sadece trafiğinizi arttırmakla kalmayacak (ing), ayrıca SEO performansınızı da arttıracaktır. Sitenizde ne kadar uzun kalırlarsa arama motorlarında o kadar yüksek sıralamaya sahip olursunuz.
  Tavsiye ettiğimiz eklentilerWordPress Popular Posts and Jetpack
 2. Eposta Aboneliği
  Eğer ziyaretçileriniz içeriğinizi beğeniyorsa muhtelemen sizden daha çok haber almak isteyeceklerdir. Bu yüzden sidebar’a bir eposta aboneliği yerleştirmeyi denemelisiniz. Daha kolay güncellemeler için abone olabilirler.
  Tavsiye ettiğimiz eklentilerOptinMonsterMailChimp
 3. Sosyal Medya Özelliği
  Harika yazılar paylaşılmak içindir. Sidebar’ınıza sosyal medyada paylaşma butonları yerleştirin ve ziyaretçilerinizin içeriğinizi yaymasını sağlayın. Eğer sosyal medya kanallarınız varsa, ziyaretçilerinizi ayrı ayrı her hesabınızı yönlendiren ekstra bileşenler ekleyebilirsiniz.
  Tavsiye ettiğimiz eklentilerSimple Social IconsEasy Social Share
 4. Sosyal Medya Kanıtları
  Şöhretinizi göstermekten çekinmeyin. İster takipçi sayıları olsun, ister paylaşılma sayıları olsun göstermekte işinize yarayacaktır. Sosyal medya kanıtları ziyaretçilerinizin – özellikle web sitenize yenilerse – güvenini kazanmanıza yardımcı olur.
  Tavsiye ettiğimiz eklentilerSocial Count PlusTestimonials Widgets
 5. Yapışkan Sidebar
  Uzun yazılarınızı düşünün. Ziyaretçiler okumak için aşağıya kaydırdıklarında sidebar’ınız üstte kalır. Bu özellik sidebar’ınızı sayfanıza yapıştırmanıza ve bu da ziyaretçilerin içeriğinizi daima görmesine sebep olur.,

  Tavsiye ettiğimiz eklentilerQ2W3 Fixed WidgetSticky Menu (Or Anything) on Scroll

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli