Telefonun Ömrünü Uzatmak İçin Yapılması Gerekenler

Sıradaki içerik:

Telefonun Ömrünü Uzatmak İçin Yapılması Gerekenler

e
sv

Togg C-SUV Modeliyle 40 Vatandaşın Test Sürüşü Yapabileceğini Duyurdu

140 okunma — 29 Ocak 2023 05:40

Togg, Trumore uygulamasını indiren her 25 bininci kişinin nisan ayında Gemlik’teki teknoloji kampüsünü ziyaret edeceğini ve C-SUV modeli ile test sürüşü yapabileceğini duyurdu.

Yakın zamanda C-SUV modelini yollarda göreceğimiz Togg, geçtiğimiz günlerde uzun süredir beklenen mobil uygulaması Trumore’u uygulama mağazalarından yayınladı.

Birkaç gün önce ise cumhuriyetimizin 100. yılına özel 2023 adet üretilecek olan özel seri modeli çıkarılacağı duyurulmuştu. Bu modelin ön siparişine katılma hakkının ise açık artırma ile satılacak NFT’ler ile olabileceği ifade edildi. Bugün ise Togg’dan insanları heyecanlandıran bir açıklama daha geldi.

Togg, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla insanların Gemlik’teki tesisi ziyaret edip otomobille test sürüşü yapılabileceğini ifade etti. Yapılan açıklamada, Trumore’u indiren her 25 bininci kişinin nisan ayında teknoloji kampüsünü ziyaret edebileceği ve test sürüşü yapabileceği belirtildi. Toplamda 40 kullanıcının seçileceği ve 5 kişinin belli olduğu da aktarıldı:

“Trumore’u indiren her 25 bininci kişiyi, toplamda 40 kullanıcımızı Nisan ayında Teknoloji Kampüsümüzü ziyaret etme ve akıllı cihazımızla test sürüşüne davet ediyoruz. Şimdiden ilk 5 misarifimiz belli oldu.”

Kaynak: webtekno

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli