Reklam

Teknolojist sürekli güncellenen dinamik içeriğiyle, özel inceleme ve dosyalarıyla teknoloji dünyasının nabzını yakından tutan bir sitedir. Teknolojist’da reklam vermek hedeflediğiniz kitleye yakından ulaşmanızı sağlayacaktır.

Teknolojist’de Reklam Seçenekleri
Teknolojist.net banner reklam, sponsorluk ve özel dosya sayfa olmak üzere üç farklı reklam seçeneği bulunmaktadır.

Banner Reklam
Teknolojist.net her sayfasında yer alan 970 piksel genişlikli üst banner, 300 x 250 genişlikli sağ sütun banner ve iç yazı sayfalarında, yazıların altında yer alan 336 x 280 genişlikli banner reklam alanlarını tanıtım için kullanabilirsiniz. Bunun dışındaki reklam banner isteklerinizi de bize iletebilirsiniz.

Kategori Sponsorluğu
Teknolojist’da yer alan çeşitli yazı kategorilerinden markanız için uygun olana sponsor olabilirsiniz. Bu reklam modelinde kategori sayfası markanıza ait görsellerle zenginleştirilecek, kategori sizin markanızın adıyla birlikte anılacak.

Mikro Site
Şirketiniz veya markanıza ait, Teknolojist’da onunla ilgili yazılmış haberlerden veya bizzat Teknolojist editörleri tarafından hazırlanmış yazılardan oluşan ve teknolojist.net alan adı altında barındırılan özel mikro site ile markanızın web’de görünürlüğünü artırabilir, bunun için Teknolojist’un gücünden yararlanabilirsiniz.

Reklam için iletişim kurun
reklam[at]teknolojist.net adresine e-posta göndererek ya da 0535 799 97 01 numaralı telefonu arayarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.